Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak naprawdę każda pora jest idealna na to żeby zażyć odrobinę wypoczynku i zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną nieraz zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, inaczej doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, żeby nasycać się spokojną i wygodną jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boxy dachowe

Właściwy wybór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie trzeba stwierdzić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu wobec tego najpierw wypada się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współgrać. Należytym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodaj najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a co więcej warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli chodzi o wagę kufra, przed zakupem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za jakie trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.